Kolejny sponsor – Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S. A.

Do grona sponsorów II Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego im. Grzegorza Piwowarskiego na Zamku Golubskim dołączyła Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A.

Produkty Fabryki Cukierniczej KOPERNIK pojawią się w pakiecie startowym. Pojawią się również jako nagrody dla Zawodników.

Fabryka Cukiernicza KOPERNIK jest najstarszą fabryką cukierniczą w Polsce i jedną z najstarszych w Europie! Jest też jedynym kontynuatorem piernikarskiej tradycji, znanej w Toruniu od kilkunastu wieków.
Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy, udało się nam stworzyć jedyne i niepowtarzalne wypieki – rozpoznawane w kraju i za granicą.
Do dzisiaj niektóre etapy produkcji wciąż wykonywane są ręcznie dzięki czemu zachowaliśmy rzemieślniczy charakter wyrobu wypieków.

Jedyne prawdziwe tylko z Fabryki Cukierniczej KOPERNIK

Toruńskie Pierniki® są nierozerwalnie związane z historią miasta. To tutaj wszystko się zaczęło. Do dzisiaj wypiekamy wyroby w oparciu o legendarną sztukę toruńskiego piernikarstwa, której jesteśmy jedynymi spadkobiercami.

Toruńskie Pierniki® produkujemy według nowoczesnych metod, zachowując jednocześnie ich tradycyjną recepturę. Te oryginalne pochodzą wyłącznie z Fabryki Cukierniczej KOPERNIK.

Zapraszamy na stronę internetową wyścigu: piwowarskitour.pl

Do zobaczenia na starcie 16 czerwca 2019 r. na Zamku Golubskim.

Udostępnij